Vaksali trahter

Catering

Toitlustus usalda meile!

Heatasemeline toitlustus Sinu poolt valitud kohas, Sinu poolt valitud ajal.

Kaminasaalis kuni 25 kohta!

Info ja broneerimine

Ahto Neidek

Olgu tegu juubelipeo, seminari, kokkutuleku või presentatsiooniga- Vaksali Trahterist tellitud heatasemiline toitlustus tagab kõige kindlamal moel ettevõtmise kordamineku. Ürituse korraldus kuni 70 kohalises miljööväärtuslikus saalis või kuni 30 kohalises kaminasaalis. Toome toidud kokkulepitud kohta kokku lepitud kellaajaks. Soovi korral kogu teenindus, peotelk ja peo mööbel meie poolt. Rendime välja toidu nõusid, peotelke, õllemööblit, gaasigrille, söegrille jpm.

.Esimesel korrusel on Trahteri suur saal ja palkon. Suures saalis on mitu võimalust laudu paigutada: võib kas istuda pika laua taga kuni 35 inimest või laudkonniti, 4-6 inimest. Pakume ajaloolise trahterihoone palkonil omaette istumist: 8-10 inimesele nõupidamiseks jms.

Trahteri teisel korrusel on heade mõtete tuba. See sobib suurepäraselt ka sünnipäevade või muude tähtpäevade korraldamiseks ja mahutab kuni 25 inimest. Aknast avaneb imeilus vaade ajaloolisele Tapa jaamahoonele ja auruvedurile. Sobiva ilmaga võib Trahteri hoovil suuremaid üritusi korraldada. Sissepääsu vastu on rajatud unikaalne raudteeliipritest tantsuplats millele on tore paigutada lauad-toolid. Tapa linn on tuntud raudteede tähtsa sõlmpunkti asukohana ja muidugi on seal vaksal. Vaksali juures asume meie, Vaksali Trahter. Nii on see alati olnud, et raudteejaama juures on trahter.

Vaksali Trahter mahutab kuni 35 inimest. See pole kiirtoidu koht. Teeliste söögikohad kipuvad küll kiirustavale näljasele kiiret toitu pakkuma, kuid Vaksali Trahter on tegutsenud ka telesaatest tuntud „köögikupja“ käe all, seega võib oodata tõsist maitse-elamust. „Köögikupja“ telesaate jaoks koostati söögikohale ka uus menüü.

Internet

Vajalikud seadmed ja seadistus

Arvutis peab ühenduse loomiseks olema töötav traadita võrgukaart. Otsige wifi võrku nimega „Vaksali Trahter” ja parooliks 0123456789. Looge ühendus ning internetiseansiks vajalikud IP ja DNS aadressid määratakse Teie arvutile automaatselt. Sellest piisab, et tavaolukorras ühenduda internetiga. Kui Te avastate, et ühendus ei toimi, kontrollige palun oma arvuti IP parameetrid üle (Start > Seaded/Settings > Juhtpaneel/Control Panel > Võrguühendused/Network Connections > LAN > TCP/IP atribuudid /Properties > määrata IP ja DNS saamine automaatseks).

Väljamineva posti serveriks (SMTP) on mail.neti.ee.

Vastutus

Külastaja on kohustatud kasutama pakutavat teenust head tava järgides. Arvutisse peab olema installeeritud antiviiruse tarkvara ning sisse lülitatud tulemüüritarkvara. Külastaja, kelle tegevus häirib teisi võrgukasutajaid, võidakse võrgust eemaldada.

Trahteri ruumide rent

Laudade paigutus: klassikaline, pikad peolauad või 4- 6 inimest laudkonnas. Pakume ajaloolise trahterihoone palkonil omaette istumist 8-10 inimesele. (nõupidamised, väiksed sünnipöevad jne.)

Trahteri teisel korrusel asub nõupidamiste ruum, sobilik ka sünnipäevade või muude tähtpäevade korraldamiseks. Mahutab kuni 25 in. Aknast avaneb imeilus vaade ajaloolisele Tapa jaamahoonele ja auruvedurile.

Saada meile sõnum

Kontaktinfo