Teenused

Toitlustamine

Hea toit tuleb Trahteri köögist! Suurepärased maitsed sünnivad värskest kohalikust toorainest.

Vaksali Trahteri à la carte köögi baasil toitlustame Vaksali Trahteris, Õnnela külalistemajas ja Linnumäe Loodustalus. Pakume süüa ka matkadel, osutame catering-teenust ja toitlustame igapäevaselt lepinguliste ettevõtete töötajaid.

Trahteri menüü on sessoonselt uuenev. Toidu osas arvestatakse alati kliendi erisoovidega.

Info ja broneerimine

Ahto Neidek

Töökollektiivide igapäevatoitlustus

Iga ettevõtte juhi unistus on motiveeritud ja lojaalne töötaja.

Maitsev, täisväärtuslik ja soodne igapäevane lõunasöök tagab selle kõige kindlamal kujul. Kindlasti ei ole töökohal pidevalt võileba mugiv tööinimene pikas perspektiivis tööandjale hea lahendus. Nüüd oleme valmis abistama, soodsat ja mitmekesist toitu pakkudes.

Vaksali Trahter OÜ pakub toitlustusteenust, toidu väljastamisega termosnõudes, aadressil Ambla mnt 3, Tapa linn, eelnevalt kokku lepitud kellaaegadel. Menüü koostatakse nädala lõikes, arvestusega, et kolmel päeval pakutakse suppi ja lihapirukat, kahel päeval praadi köögiviljasalatiga ja teraleiba. Nädalas on viis toitlustuspäeva, esmaspäevast reedeni. Toit väljastatakse toitlustaja nõudes, kasutusel on kaks komplekti termosnõusid. Eelmise päeva nõud tagastatakse Vaksali Trahterisse järgmisel päeval uue toidu vastuvõtmisel.

Igaks toidupäevaks pakutakse erinevat toitu, menüü võib korduda järgmisel nädalal kahel juhtumil. Supi arvestuslik kogus on 250 gr inimese kohta, supi juurde pakutav pirukas on soolane, liha-, riisi-muna ja muu täidisega. Praad on Vaksali Trahteri päevapakkumine.

Vajadusel korraldame transpordi kokkulepitud asukohta, kokkulepitud kellaajaks. Nii praed kui supid saame pakendada eraldi termokarpidesse. Selliselt portsioneeritud toit võimaldab töötajal einestada töökohalt lahkumata.

Välitoitlustus ehk catering

Pakume toitlustusteenust erinevate ürituste korraldamisel, pidulikel vastuvõttudel, bankettidel, juubelipidudel jpm. Ikka kliendile sobivas kohas ja ajal.

Oleme erinevatel sündmustel toitu pakkudes kogunud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi. Läheneme igale tellimusele individuaalselt ning oleme vastutulelikud hinnakujunduses. Püüame olla paindlikud, käime kaasas uute ideedega ning jagame hea meelega oma kogemusi parima tulemuse saavutamiseks. Me ei tee vahet suurte ja väikeste ürituste vahel. Meie juures võib alati korraldada ka väiksemat perekondlikku tähtpäeva. Meile on kõige olulisem iga kliendi rahulolu. Soovime olla mitte suurim, vaid parim toitlustuspartner.  Koostame Teie üritusele individuaalse menüü ja valime välja sobiva kujunduse. Teeme kõik, et luua meeldivat ja pidulikku meeleolu. See võib kujuneda mälestuseks kogu eluks. Meie korraldame teie pidu. Nüüd ei tundu probleemid selle juures enam kaelamurdvaina! Meilt saate kvalifitseeritud nõu, väärikat teenindust ja optimaalseid lahendusi.

Tihti ollakse peol mures õhtujuhi, bändi või lõõtsamehe leidmisega. Oleme aastate jooksul koostööd teinud mitmete erinevate muusikakollektiividega. Oskame soovitada keelpillikvartetti, kitarristi, rockbändi või lõõtspillimängijat, vastavalt iga ürituse tonaalsusele. Kõik meie poolt soovitatud muusikud on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning oma ala vaieldamatud professionaalid. Kõik meie poolt jagatud kontaktid ja soovitused on meie kliendile tasuta ja teenivad ikka ühist eesmärki: muuta koos Teiega Teie üritus meeldejäävaks ning kordaläinuks.

Eestimaa suvi on muutlik — päikesepaiste võib asenduda vihmavalingu või kõleda tuuleiiliga. Leiame ka selleks puhuks lahenduse, püstitades eelnevalt peopaika suure, kuni 70 inimest mahutava peotelgi või väiksema, šampanjalaua serveerimiseks sobiliku pisema telgi.