Teenused

SINU Personaalne spa keskus

Iga broneerija saab koostada omale individuaalse spa paketi valides kõigi saunade temperatuurid, aurusauna aroomid ja mullivanni vee temperatuuri.

Spa paketid

  • Spa lõõgastus perega/ sõpruskonnaga/töökollektiiviga. 

Kutsu sõbrad kokku ja korralda ainulaadne saunaõhtu Eesti esimeses personaalses spa-s. Teie käsutuses on kolm sauna, suur mullivann ning bassein, kaminasaal kus on mõnus puhata peale spa- lõõgastust. 

Grupi suurus 8-22 in. Hind 36€/inimene kuni 10 inimest. Iga järgnev inimene 30€

  • Minipuhkus spa- lõõgastuse ning virgestava päikesetõusumatkaga Ohepalu Suurjärve äärde.

Sisaldab ööbimist ja rikkalikku hommikusööki Varahommikul läheme omadega rabasse nautimaks imelist päikesetõusus inimpuutumatus Ohepalu rabas. Teeme hulgaliselt pilte ja tagasi kindlale pinnale jõudes naudime rikkalikku hommikusööki. ja magame täis pooleli jäänud öö une. Paketi vaieldamatuks tipp- hetkeks on mitme tunnine mõnulemine spa-s. Hind 85€/in. Min. grupi suurus 8 in.

  • Ärimehe pakett (inimesele kes võtab vastu otsuseid)

Kõigile on teada, et saunalava on parim koht kus läbirääkimised lahenduse leiavad!

Miljööväärtuslik kaminasaal koos esitlustehnikaga mahutavusega kuni 22 in. Kaks virgestuspausi ja kahekäiguline lõunasöök, sauna snäkid ning toekas õhtusöök. Loomulikult pikad õhtutunnid otsuste kinnistamiseks hiigelsuures mullivannis või aroomisaunas… 

Hind 98€/in.

Aktiivse öko inimese autovaba pakett.

Kaks aktiivset matkapäeva Kõrvemaa looduses lõõgastava spa- elamusega.

Alustame kogenud Lahemaa giidi juhatusel esimest matkapäeva Viitna parklast kuhu on mugav tulla liinibussiga. Liigutakse grupiga mööda unikaalset oosi rada Ohepalusse kus on kuumaks köetud saunad ning laual ootamas aurav kuum toit. 

Peale saunade ja basseinide nautimist sätitakse mugavalt ööbima, et peale rikkalikku hommikusööki asuda Tapa poole teele. Ikka kogenud giidi asjatundlikul juhendamisel. 

Tapale jõudes astutakse rongi peale ja sõidetakse ökoloogiliselt koju.

Hind 145€/in. Min. grupi suurus 8 in.

 

.

Hoolitsused saunarituaalid

Saunarituaal vihtlemisega (u 20 min.)

Aklimatiseerumine kerge leiliga, räägime vihtlemisest ja selle kasulikkusest ning sauna tervislikkusest. Tutvustame viha koostamisel kasutatud taimi ja nende toimet organismile.  Saunamaagia. Mis see on?! Eesmärgi seadmine! Murede ja haiguste ära vihtlemine.
Tugevam leili viskamine, vihtlemine.
Saunajärgne karastamine, lõõgastav kvaliteetaeg.

 

Rituaalid loodustoodetega  (40-60 min)

  • Näo ja keha koorimine just selleks rituaaliks meresoola baasil valmistatud koorijatega, lisatud purustatud taimi ja eeterlike õlisid.
  • Turbamask/turbamähis. Hoolitsus ürgsest kodumaa turbast kehale kantud mähistega. Individuaalselt valmistatud kreemidega/kehavõidega enesemassaaž/ jalamassaaž sõbrale (kogenud juhendaja näitab kuidas teha) kehavõided oleks hea toime tugevdamiseks pikemalt nahale jätta
  • Hooajal rabamatka kestel  isekorjatud taimedega jalavann/ kehakoorija valmistamine/ tee joomine.

Kaminasaal spa keskuses

Hubane graniitkivist seintega kaminasaal sobib suurepäraselt tähtpäevade tähistamiseks, seminaride või nõupidamiste korraldamiseks või lihtsalt saunajärgseks lõõgastumiseks ja mõnusaks puhkuseks. Mugav on olla kuni 25 inimesel. 

Nõupidamise/seminari tarbeks on kogu tehniline baas kohapeal olemas. 

Parimad kokkulepped sünnivad ikka saunalaval või mullivannis peale pikka päevast nõupidamist!