Õnnela külalistemaja

Korraldame Sinu juubeli,
pulmad või seminari toitlustusest majutuseni!

Suur peosaal, 6 magamistuba ja 2 pargimaja. Suur parkla. See on koht kus tähistatakse suursündmusi, korraldatakse seminare kodumaa looduse vaikuses ja rahus.

Võta ühendust

Ahto Neidek

Õnnela külalistemaja päikesejaam on rajatud LEADER projekti toetusega

Miljööväärtuslik graniitseintega kaminasaal ja mugav majutus teisel korrusel.

leme vana talukompleksi taastamist alustanud maakivist hobusetallist, kuhu on kõiki kaasaja võimalusi ajaloohõnguga ühendades sisustatud õdus kaminasaal ning 6 magamistuba. Need mahutavad kuni 16 inimest — toad on kohe suure saali kohal, nii et väsinumad võivad varem magama minna, teised saavad kaminasaalis pidu pidada või tööasju edasi ajada.

Kui soovid tähistada meeldivalt mõnda tähtpäeva, tahad matkata, plaanid seminari korraldamist või igatsed lihtsalt linnakärast puhata ja ööbida, siis oled leidnud õige koha!

Koos leiame lahenduse kõigile soovidele.

Tegemist massiivsete maakivist seintega hoone, endise hobusetalliga.

Ravimtaime/maitsetaimede aed, (ravi)teed aastaringselt.

Kalameestele (kalandushuvilistele, peredele, sõpruskondadaele) giidiga kalapüügimatkad 3,2 km kaugusele Udriku Suurjärvele mööda looduskaitsealust oosi.

Pereturistile saunaõhtud Linnumäe Loodustalus, tiigis ujumine, rabamatk Ohepalu Suurjärve äärde.

Klassi (kursuse, sõprade) kokkutulekud: majutus Õnnelas, kvaliteetne toitlustus, privaatsus, saunaõhtud, elamussaunas Linnumäel

Pulmad kui üritused vastavalt meie unikaalsetele oludele/võimalustele.

Juubelipeod.

Firmapeod.

Seminarid (toitlustus, majutus, internet, muu tehnika, tegevused jne.

Puhkus, kuid mitte ainult

Kõik puhkuseks vajalik asub külalistemajale lähedal: Ohepalu oosid, metsajärved, Kõrvemaa rabad, põhja pool ka Lahemaa vaatamisväärsused, lõuna pool aga Tapa linn, kust võib lisaks linnas uitamisele alustada ka näiteks kanuumatka Valgejõel.
Ja mitte ainult puhkuseks pole kõik vajalik olemas. Neil aegadel, kui enamus inimesi on linnas tööl ja puhkusele suurt ei mõtle (kuigi võiksid), majutatakse Õnnelas tööinimesi, kes näiteks lähedalasuvatel ehitustel töötavad. Majas on töölähetuse ööd veetmas olnud nii Kõrvemaa polügooni ehitajad kui ehitajad Tapa linna ehitustelt. Koht on turvaline ja rahulik, kõik mugavused on olemas.
Lastelaagrid, kokkutulekud, suvelaagrid, pulmad ja seminarid on aga kõige tavalisem külastuse põhjus. Pulmalisi on külalistemajasse mahtunud kuni 70. Ööbijaid mahub tubadesse teisel korrusel kuni 10.
Talvel aga on väljasõiduseminarid ja koosolekud pakase ja lume keskel muust maailmast väljalülitatuna kindlasti parema tulemusega, kui kuskil mujal — kui sooja kamina ees arutlustest väsinud, saab minna kohe kargesse loodusse.

Kaminasaal

Tegevused: igal aastaajal on huvitav

See, mida teha puhkusega suvel, ei vaja pikemalt lahtiseletamist. Siis on tegemist igal pool palju. Suvel on Valgejõel kanuumatkad (algusega näiteks Tapa linnast), aga kanuuga võib sõita igal ajal. Miskipärast talvel eriti ei taheta, aga ka siis on võimalik. Sügisel, talvel ja kevadel käivad räätsamatkad (praegu on olemas 8 paari räätsasid), talvel toimuvad ka Kaanjärve tõrvikumatkad. Seal võib leida koha, kuhu metsavendadele toitu jäeti. Praegugi saavad matkajad seal kõhu täis — ja see ei ole purgisupp või konserv, mida metsavenna eine pakub.

Kui ise ei jaksa nii palju ringi liikuda, siis viib kohale ka vana veoauto ZIL, mille pikka kasti mahub suurem seltskond.
Oma jalgratastega saab samuti sõita nii Kõrvemaa kui Lahemaa poole, pere annab matkajatele Õnnelast jalgrattamatka kaardid kaasa või paneb teeviidad üles. Lääne-Virumaal on palju korda tehtud, aga ka maha jäetud mõisakomplekse ja nii tuntud kui unustatud külasid. Mägede vahele saab minna Kadrina külje alla Neerutisse.

Saalis loob õdusa meeleolu massiivses kaminas põlev elav tuli. Kaminasaalis muudab seminari korraldamise eriti mugavaks suajuvalt reguleeritav peavalgus, meeleolu lisab ja loob intiimse meeleolu suunatav külgvalgus. Olemas statsionaarne projektor ja ekraan, suur magnettahvel ja esitlustahvel, kaks 100W lõppvõimendiga kõlarit mikrofoni ühendamise võimalusega, DVD-mängija ning paljundusmasin.

Koosviibimised: pulmad, juubelid, klassikokkutulekud, firmapeod, sünnipäevad ja kõik muud muud olulised ja lõbusad sündmused.

Info ja broneerimine

Ahto Neidek

Kaminasaal mahutab üle 60 inimese, jääb veel lahedalt ruumi nii bändile kui ka rahvalike mängude läbiviimiseks. Loomulikult on oodatud ka väiksemad seltskonnad, kelle saali rendihinna lepime kokku individuaalselt. Siinkohal ka joonis võimalikust peolaua ja istekohtade paigutusest.

Koosolekud

Konverentside ja seminaride pidamiseks on võimalus kasutada meie kaminasaali. Allpool on toodud mõned näited erinevatest istekohtade paigutamise võimalustest Õnnela
Külalistemaja kaminsaalis.

Joonis 1. Mahutab kuni 53 inimest

Joonis 2. Mahutab kuni 16 inimest

Joonis 3. Mahutab kuni 36 inimest

Joonis 4. Mahutab kuni 72 inimest

Joonis 5. Mahutab kuni 48 inimest

Joonis 6. Mahutab kuni 54 inimest

Spa / Sauna

Värskelt on valminud Õnnela spa & saunakeskus!

Saun ja spa käib ettetellimisel, kui oled tulemas meile külla või soovid lihtsalt keha ja vaimu turgutada, küsi täpsemalt läbi kontaktivormi / kasuta allolevat kontakti infot.

Info ja broneerimine:

Ahto Neidek

kulalistemaja@gmail.com

56506858

 

Külalistemaja internet

Vajalikud seadmed ja seadistus

Arvutis peab ühenduse loomiseks olema töötav traadita võrgukaart. Otsige wifi võrku nimega „Vaksali Trahter” ja parooliks 0123456789. Looge ühendus ning internetiseansiks vajalikud IP ja DNS aadressid määratakse Teie arvutile automaatselt. Sellest piisab, et tavaolukorras ühenduda internetiga. Kui Te avastate, et ühendus ei toimi, kontrollige palun oma arvuti IP parameetrid üle (Start > Seaded/Settings > Juhtpaneel/Control Panel > Võrguühendused/Network Connections > LAN > TCP/IP atribuudid /Properties > määrata IP ja DNS saamine automaatseks).

Väljamineva posti serveriks (SMTP) on mail.neti.ee.

Vastutus

Külastaja on kohustatud kasutama pakutavat teenust head tava järgides. Arvutisse peab olema installeeritud antiviiruse tarkvara ning sisse lülitatud tulemüüritarkvara. Külastaja, kelle tegevus häirib teisi võrgukasutajaid, võidakse võrgust eemaldada.

Majutus

Külaliste käsutuses on 6 ühe- ja kahekohalist magamistuba peamaja teisel korrusel kaminasaali kohal ja 2 pargimaja.

Vajadusel paigutame tubadesse lisavoodid. Soojemal ajal lisandub loomullikult ka telkimisvõimalus.

Kokkuleppel köögi kasutamise võimalus.

Majutuskohti on peamajas 10

2 WC-d ja kaks duširuumi koridoris. Teler koridoris. WiFi kogu majas ja selle ümbruses.

Külalistemajast ca 150 m kaugusel (pargis) on privaatmajutus (eriti nõutud pidude korral, kui bänd mängib poole ööni ja majutuskorrusel magamine on raske).

Kaks köetavat pargimaja kolm ja kaks ühest voodit. Tualett ja dušš on peamajas. Levib WiFi.
Iga klient oma soovidega on meie jaoks eriline, seetõttu küsi personaalset hinnapakkumist!

Töömeeste majutus

Töömeeste majutus: paketis õhtusöök, hommikusöök ja majutus, mugavad voodid, rahu ja vaikus. See on parim koht väljapuhkamiseks, et hommikul tööülesandeid täitma asuda.
Ulatuslik, turvaline parklaala, sobilik ka rasketehnika parkimiseks.

Info ja broneerimine

Ahto Neidek

Saada meile sõnum

Kontaktinfo